MAGAZYN WMS.NET

Program Archiwizacja Dokumentów magazyn wms.net

Hosting oprogramowania Magazyn WMS.net


W ofercie SoftwareStudio znajduje się usługa HOSTING MAGAZYN WMS.NET. Jest to usługa wynajmu oprogramowania magazynowego.

oprogramowanie do magazynu |

net
netnet

Zakres funkcjonalny
System komputerowy Studio MAGAZYN WMS.NET przeznaczony jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm handlowych i produkcyjnych.

Magazyn części
Moduł Studio MAGAZYN WMS.NET pozwala na prowadzenie ewidencji magazynowej z dokładnością do miejsca składowania wraz z numerami seryjnymi czy datami ważności.

Integracja ENOVA
Integracja oprogramowania Studio MAGAZYN WMS.NET z systemem ERP ENOVA firmy Soneta z Krakowa

Awizacja dostaw
W programie Studio MAGAZYN WMS.NET dostępna jest funkcjonalność umożliwiająca awizację dostaw do magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki) oraz tworzenie harmonogramów dla magazynu i rampy załadunkowej.

Kody kreskowe
Program Studio MAGAZYN WMS.NET potrafi generować wiele standardowych kodów kreskowych zarówno w technice kodowania 1D jak i 2D.

Wynajem miejsc magazynowych
Oferowany program magazynowy dedykowany jest dla firm prowadzących magazyn na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm. Specjalistyczne firmy logistyczne posiadające magazyn wysokiego składowania prowadzą gospodarkę magazynową dla swoich klientów wynajmując im określone przestrzenie magazynowe. Wynajmująca firma nie musi posiadać infrastruktury związanej z prowadzeniem magazynu ani zatrudniać ludzi do jego obsługi. W ramach opłaty za składowanie towaru w magazynie, firma logistyczna zapewnia całą, kompleksową obsługę. Jednym z narzędzi pomocnym w takiej pracy jest program Studio MAGAZYN WMS.NET za pomocą którego można ewidencjonować towary wg klientów i miejsc składowania.

Automatyczna identyfikacja
Czytniki kodów kreskowych - oprogramowanie magazynowe oferuje kompleksowe rozwiązanie wraz z wykorzystaniem obsługi czytników kodów kreskowych oraz integrację oprogramowania ERP z produktami SoftwareStudio. Integracja obejmować może połączenia z aplikacjami klienckimi, terminale przenośne. Studio MAGAZYN WMS.NET to jeden, całościowy zakup zaspokajający potrzeby w zarządzaniu magazynem.

Oprogramowanie do magazynu
Wersja demonstracyjna MAGAZYN WMS.NET pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu. Większość producentów oprogramowania udostępnia DEMO swoich programów, aby użytkownik przed zakupem mógł zapoznać się nie tylko z zakresem funkcjonalnym oprogramowania, ale także ocenić przydatność i łatwość obsługi.

Software as a Service
Licencjonowanie oprogramowania na zasadzie SaaS (Software-as-a-Service) w chmurze, dzierżawa oprogramowania działającego OnLine na serwerach w chmurze prywatnej Data Center Beyond Poznań. W ramach licencji SaaS MAGAZYN WMS.NET SoftwareStudio oferuje korzystanie z aplikacji zainstalowanych w chmurze (cloud) serwerów internetowych zlokalizowanych w nowoczesnym Data Center w Poznaniu firmy Beyond. Klient otrzymuje dostęp do aplikacji OnLine w systemie 24/7/365, nie musi kupować, instalować oraz dbać o infrastrukturę sprzętową i systemową, niższe koszty eksploatacji wynikają z faktu współdzielenia zasobów wielu użytkowników prywatnej chmury. Programy udostępniany w ramach tej licencji ma ograniczenia co do możliwości konfiguracji i personalizacji, doskonale sprawdza się w przypadku rozwiązań w miarę standardowych, gdzie użytkownik programu akceptuje logikę biznesową a zestaw dostępnych parametrów jest wystarczający w jego pracy.

Stany magazynowe
Oprogramowanie Studio MAGAZYN WMS.NET firmy SoftwareStudio pozwala na kontrolę stanów magazynowych dla wybranego magazynu, wszystkich magazynów, wg wybranych cech towarów oraz wg dostawców czy właścicieli. Opracowane rozwiązanie w programie magazynowym pozwala na wyświetlanie zestawień stanów magazynowych na dowolnie wybrany dzień. Program dynamicznie przelicza stany magazynowe i pozwala użytkownikowi odtworzyć stan na dowolny dzień wstecz.

Wersja Demo

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań ul.Ostroroga 5

53 33 22 626

kontakt@softwarestudio.com.pl