MAGAZYN WMS.NET

Program Archiwizacja Dokumentów magazyn wms.net

Hosting oprogramowania Magazyn WMS.net


W ofercie SoftwareStudio znajduje się usługa HOSTING MAGAZYN WMS.NET. Jest to usługa wynajmu oprogramowania magazynowego.

oprogramowanie do magazynu |

net
netnet

Integracja ENOVA
Integracja oprogramowania Studio MAGAZYN WMS.NET z systemem ERP ENOVA firmy Soneta z Krakowa

Magazyn części
Moduł Studio MAGAZYN WMS.NET pozwala na prowadzenie ewidencji magazynowej z dokładnością do miejsca składowania wraz z numerami seryjnymi czy datami ważności.

Zakres funkcjonalny
System komputerowy Studio MAGAZYN WMS.NET przeznaczony jest do obsługi dla dowolnego przedsiębiorstwa, a w szczególności dla firm handlowych i produkcyjnych.

Hosting oprogramowania Magazyn WMS.net
W ofercie SoftwareStudio znajduje się usługa HOSTING MAGAZYN WMS.NET. Jest to usługa wynajmu oprogramowania magazynowego.

Kody kreskowe
Program Studio MAGAZYN WMS.NET potrafi generować wiele standardowych kodów kreskowych zarówno w technice kodowania 1D jak i 2D.

Wynajem miejsc magazynowych
Oferowany program magazynowy dedykowany jest dla firm prowadzących magazyn na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm. Specjalistyczne firmy logistyczne posiadające magazyn wysokiego składowania prowadzą gospodarkę magazynową dla swoich klientów wynajmując im określone przestrzenie magazynowe. Wynajmująca firma nie musi posiadać infrastruktury związanej z prowadzeniem magazynu ani zatrudniać ludzi do jego obsługi. W ramach opłaty za składowanie towaru w magazynie, firma logistyczna zapewnia całą, kompleksową obsługę. Jednym z narzędzi pomocnym w takiej pracy jest program Studio MAGAZYN WMS.NET za pomocą którego można ewidencjonować towary wg klientów i miejsc składowania.

Partnerzy wdrożeń systemu Magazyn WMS.net
Zaawansowane rozwiązania obsługi magazynów wysokiego składowania wymagają, aby partnerzy zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami rozwiązań do obsługi magazynów i firm logistycznych byli nie tylko zdolnymi fachowcami w zakresie obsługi systemu informatycznego, ale posiadali dobrą znajomość zagadnień logistyki i magazynowania. Mile widziane są znajomości nowoczesnych programów ERP i usług internetowych.

Youtube Magazyn WMS.net
Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu ddo prowadzenia gospodarki magazynowej w magazynie wysokiego składowania, oprogramowanie Studio b>a href="http://magazyn.softwarestudio.com.pl/">magazyn WMS/a>/b>.net.

Studio Magazyn WMS.net
Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez rozwiązania jakim są programy magazynowe. Użycie technologii Microsoft do tworzenia rozwiązań dla magazynu jest zasadne, kiedy weźmie się pod uwagę pozycję firmy Microsoft na rynku MSP. Większość użytkowników komputerów korzysta właśnie z oprogramowania systemowego tej firmy.

Magazyn WMS.net
Oferowane rozwiązania dedykowane są w różnych wariantach w tym o prowadzenia magazynu na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny w którym przechowywany jest towar innych firm.

Wersja Demo

Dane kontaktowe

SoftwareStudio
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań ul.Ostroroga 5

53 33 22 626

kontakt@softwarestudio.com.pl